Rumeli Cad. No:71 K-7 Şişli / İstanbul İstanbul Şişli
Lıgasure Yöntemi İle Bademcik Ameliyatları

Ligasure dokuya uygulandığında bir çeşit ısı enerjisiyle doku içinde ve damarlarda yapışmayı sağlayan yeni bir teknoloji ürünü. Böylelikle dokuda halen yaygın olarak yapılmakta olan bir pensle tutup bağlanarak damarların ayrılmasını sağlıyor. Oldukça pratik ve cerraha kolaylık sağlayan bir yöntem ve 7-8 mm çaplı damarlara dek emniyetli bir şekilde ayrılmayı sağlıyor.

Kanama yapan damarlar elektro termal bir cihazla yapıştırılıp, daha sonra ise yapıştırılan damar kesiliyor. Bu yöntem diğer klasik ameliyatlara oranla birçok avantaj sağlıyor. Sistem, 45-50 dakika olan ameliyat süresini de 10-15 dakikaya indiriyor.

Bu sistemde yapılan ameliyatlar dikişsiz ve kansız olduğu için hastalar eski sistemdeki gibi acı duymuyor ve gün içersinde taburcu olabiliyorlar. Yani sabah ameliyat olan bir hasta öğleden sonra taburcu olabiliyor. Ligasure sistemde dikiş olmadığı için çevre dokulara da zarar verilmiyor ve hasta daha çabuk iyileşiyor. Ayrıca kanama olmadığı için operasyonu gerçekleştiren cerrah için de büyük bir rahatlık sağlıyor.

İletişime Geç
Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma - 10:00 - 19:00
    Cumartesi - Kapalı
    Pazar - Kapalı
İletişim Bilgileri